Lalka - Dzieci ziarna - 3szt., 5,5cm, 3+, Ambrosius

Lalka Dzieci ziarna od Ambrosius to słodkie filcowe figurki z wełny z filcu, idealne pasujące z matką ziemią Ambrosiusa, które tworzą razem rodzinę. Każde dziecko jest ubrane w przytulny brązowy kombinezon jak małe ziarno.
For delivery on wtorek 21st of Wrzesień 2021, order this item in the next .

Dostępność: W magazynie

Netto: 47,11 zł Brutto: 57,95 zł
Ambrosius
Opis
Szczegóły

Lalka Dzieci ziarna od Ambrosius to słodkie filcowe figurki z wełny z filcu, idealne pasujące z matką ziemią Ambrosiusa, które tworzą razem rodzinę. Każde dziecko jest ubrane w przytulny brązowy kombinezon jak małe ziarno.

Lalka ma charakter dekoracyjny i została wykonana ręcznie z

- przyjaznego dla środowiska filcu wełnianego,

- papieru z recyklingu

- oraz drutu.

Delikatne rysy twarzy zostały zrobione z nietoksycznej farby tekstylnej.

Wysoskość lalki to ok. 5,5 cm.

Lalki Ambrosius to pięknie ręcznie wykonane ozdobne figurki. Postacie są idealne do ozdobienia sezonowej dekoracji w domu rodzinnym. Każda ręcznie robiona lalka przedstawia kwiat lub owoc ze świata przyrody. Lalki są produkowane w Rumunii z naturalnych materiałów przez wykwalifikowanych rzemieślników, zazwyczaj są to starsze kobiety i młode matki pracujące z domu w celu utrzymania swoich rodzin.

Zyski ze sprzedaży figurek Ambrosiusa pomagają również sfinansować edukację dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji w wiejskiej Transylwanii.

Ta lalka służy wyłącznie do celów dekoracyjnych - nie jest zabawką i nie nadaje się do zabawy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.

Recencje
Napisz Swoją Recenzję:
Dla produktu: Lalka - Dzieci ziarna - 3szt., 5,5cm, 3+, Ambrosius
Tagi
Tagi

Oddziel tagi znakiem spacji. Użyj pojedyńczego cudzysłowia (') dla wyrażenia.