Lalka - Matka z koszem i z dzieckiem ziarenkiem, 13cm, 3+, Ambrosius

Lalka Matka z koszem i z dzieckiem ziarenkiem od Ambrosius to figurka z filcowanej wełny, która zawiera lalkę mamę z siwymi włosami w brązowej sukience i faruchem z liści. Ma kosz do zbierania jagód i nasion z lasu, w ręku trzyma dziecko owinięte w śpiwór z czapką. Ten dekoracyjny zestaw figurek dla matki i dziecka jest idealnym prezentem dla nowej mamy lub prezentu na Dzień Matki lub do domowej wystawy. Połącz siły z dodatkowymi dziećmi, aby stworzyć większą rodzinę.
For delivery on wtorek 21st of Wrzesień 2021, order this item in the next .

Dostępność: W magazynie

tylko 2 szt.
Netto: 125,98 zł Brutto: 154,95 zł
Ambrosius
Opis
Szczegóły

Lalka Matka z koszem i z dzieckiem ziarenkiem od Ambrosius to figurka z filcowanej wełny, która zawiera lalkę mamę z siwymi włosami w brązowej sukience i faruchem  z liści. Ma kosz do zbierania jagód i nasion z lasu, w ręku trzyma dziecko owinięte w śpiwór z czapką. Ten dekoracyjny zestaw figurek dla matki i dziecka jest idealnym prezentem dla nowej mamy lub prezentu na Dzień Matki lub do domowej wystawy. Połącz siły z dodatkowymi dziećmi, aby stworzyć większą rodzinę.

Lalka ma charakter dekoracyjny i została wykonana ręcznie z

- przyjaznego dla środowiska filcu wełnianego,

- papieru z recyklingu

- oraz drutu.

Delikatne rysy twarzy zostały zrobione z nietoksycznej farby tekstylnej.

Wysoskość lalki to ok. 13 cm, dziecka ok. 5,5 cm.

Lalki Ambrosius to pięknie ręcznie wykonane ozdobne figurki. Postacie są idealne do ozdobienia sezonowej dekoracji w domu rodzinnym. Każda ręcznie robiona lalka przedstawia kwiat lub owoc ze świata przyrody. Lalki są produkowane w Rumunii z naturalnych materiałów przez wykwalifikowanych rzemieślników, zazwyczaj są to starsze kobiety i młode matki pracujące z domu w celu utrzymania swoich rodzin.

Zyski ze sprzedaży figurek Ambrosiusa pomagają również sfinansować edukację dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji w wiejskiej Transylwanii.

Ta lalka służy wyłącznie do celów dekoracyjnych - nie jest zabawką i nie nadaje się do zabawy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.

Recencje
Napisz Swoją Recenzję:
Dla produktu: Lalka - Matka z koszem i z dzieckiem ziarenkiem, 13cm, 3+, Ambrosius
Tagi
Tagi

Oddziel tagi znakiem spacji. Użyj pojedyńczego cudzysłowia (') dla wyrażenia.