Lalka - Deszcz, 9cm, 3+, Ambrosius

Lalka Deszcz od Ambrosius ma niebieski top, szare spodnie i ciężką niebieską kroplę deszczu na głowie. Lalka ma miękkie i puszyste włosy oraz małą torebkę.Postać jest doskonałym narzędziem do nauczania dzieci o żywiołach, pogodzie i zmieniających się porach roku.
For delivery on wtorek 21st of Wrzesień 2021, order this item in the next .

Dostępność: W magazynie

Netto: 60,93 zł Brutto: 74,95 zł
Ambrosius
Opis
Szczegóły

Lalka Deszcz od Ambrosius ma niebieski top, szare spodnie i ciężką niebieską kroplę deszczu na głowie. Lalka  ma miękkie i puszyste włosy oraz małą torebkę.Postać jest doskonałym narzędziem do nauczania dzieci o żywiołach, pogodzie i zmieniających się porach roku.

Lalka ma charakter dekoracyjny i została wykonana ręcznie z

- przyjaznego dla środowiska filcu wełnianego,

- papieru z recyklingu

- oraz drutu.

Delikatne rysy twarzy zostały zrobione z nietoksycznej farby tekstylnej.

Wysoskość lalki to ok. 9 cm.

Lalki Ambrosius to pięknie ręcznie wykonane ozdobne figurki. Postacie są idealne do ozdobienia sezonowej dekoracji w domu rodzinnym. Każda ręcznie robiona lalka przedstawia kwiat lub owoc ze świata przyrody. Lalki są produkowane w Rumunii z naturalnych materiałów przez wykwalifikowanych rzemieślników, zazwyczaj są to starsze kobiety i młode matki pracujące z domu w celu utrzymania swoich rodzin.

Zyski ze sprzedaży figurek Ambrosiusa pomagają również sfinansować edukację dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji w wiejskiej Transylwanii.

Ta lalka służy wyłącznie do celów dekoracyjnych - nie jest zabawką i nie nadaje się do zabawy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.

Recencje
Napisz Swoją Recenzję:
Dla produktu: Lalka - Deszcz, 9cm, 3+, Ambrosius
Tagi
Tagi

Oddziel tagi znakiem spacji. Użyj pojedyńczego cudzysłowia (') dla wyrażenia.