Dostawa w Polsce

Firma TojGard - operator sklepu edukacyjnego www.aleZabawki.co wysyła towary za pośrednictwem:

- Poczty Polskiej - Kurier Pocztex 48 - doręczenie do wskazanego adresu
- InPost - Paczka w punkcie odbioru: Paczkomaty
- DHL Parcel - doręczenie do wskazanego adresu
 
Na czas oczekiwania na przesyłkę składają się: "czas przygotowania wysyłki" oraz "czas jej dostawy". 

Prosimy, pamiętać, że koszt dostawy zostanie doliczony do cen towarów w Twoim koszyku. Obie kwoty składają się na całkowity koszt zamówienia (tj.kwotę do zapłaty).

Jest on zawsze podany w zamówieniu po wypełnieniu formularza zamówienia, wyboru sposobu dostawy oraz formy płatności. Zamówiony towar wysyłamy na adres, który został podany w formularzu zamówienia jako adres dostawy.

 

Ceny za dostawę:

Sposób dostawyForma płatności Wartość zamówienia  Wartość zamówienia 
poniżej 599 złod 599 zł
Odbiór w punkcie
 Paczkomaty InPost 
od 24 godzin
 przelew bankowy, eprzelew, karta płatnicza 9,99 zł 0,00 zł
Dostawa pod wskazany adres
 Kurier DHL
od 24 godzin
 przelew bankowy, eprzelew, karta płatnicza 15,99 zł 0,00 zł
Kurier DHL
od 24 godzin
za pobraniem  21,99 zł 6,00 zł
Dostawa pod wskazany adres (Awizo)
Sposób dostawyForma płatności Wartość zamówienia  Wartość zamówienia 
poniżej 399 złod 399 zł
Kurier Pocztex 48
od 24 godzin
 przelew bankowy, eprzelew, karta płatnicza 9,99 zł 0,00 zł
Kurier Pocztex 48
od 24 godzin
za pobraniem  15,99 zł 6,00 zł

 

 

Wysyłka - Pocztex Kurier 48

Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską to 1-2 dni roboczych. Doręczyciel przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-20. Nie ma możliwości wyboru godziny doręczenia. Przesyłka jest wydawana przez doręczyciela osobie, do której zaadresowana jest przesyłka, a w razie jej nieobecności osobom zameldowanym lub przebywającym pod adresem podanym jako adres wysyłki. Nie ma możliwości zastrzeżenia odbioru przesyłki przez konkretną osobę. W przypadku gdy mieszkanie jest zamknięte listonosz pozostawia awizo i zamawiane artykuły można odebrać w Urzędzie Pocztowy w ciągu 14 dni.

Jeżeli nie otrzymasz paczki ani awizo w ciągu 7 dni prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym, czasami zdarza się, że awizo zaginie lub doręczyciel nie ma możliwości zostawienia awizo (np. uszkodzony domofon). Do odebrania przesyłki nie jest niezbędne awizo ani numer przesyłki, wystarczy dowód osobisty. Jeżeli przesyłki dla Państwa nie ma do odebrania w Urzędzie Pocztowym po 7 dniach roboczych od nadania, należy skontaktować się z nami pod adresem alezabawki@alezabawki.co.

 

Wysyłka - InPost Paczkomaty

 

Odbiór paczki jest możliwy po otrzymaniu od firmy InPost wiadomości mailowej lub sms, potwierdzającej możliwość odbioru.

Przesyłka będzie czekała w paczkomacie do 3 dni kalendarzowych, później przez do 10 dni kalendarzowych możesz odebrać ją w najbliższym oddziale InPost. Po tym czasie przesyłka zostanie do nas zwrócona.

 

Wysyłka - Przesyłka kurierska

Opcja wyboru pomiędzy firmami kurierskimi nie jest dostępna. Firma TojGard samodzielnie kieruje zamówienia do wybranej firmy, aby zapewnić jak najszybszą wysyłkę paczek. Preferowanym kurierem jest firma DHL.

Dla przesyłek powyżej 30kg wagi własnej lub gabarytowej przesyłka realizowana jest jako wielo-paczkowa (2 lub więcej paczek wysłanych na ten sam adres)

Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską to 24 godziny od momentu nadania przez nas paczki.

Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach w zależności od lokalizacji adresata. w celu dostarczenia przesyłki wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Firma TojGard nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy kurierskiej.

W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście w firmie kurierskiej bądź zamówić drugie doręczenie na adres, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki. Drugie doręczenie, jest wykonywane przez firmę kurierską nieodpłatnie.